Jdi na obsah Jdi na menu
 


 V případě zájmu o mláďata andulek vlnkovaných, rozel pestrých či poštovních holubů mne neváhejte kontaktovat! =)

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------

rok 2012, 2013

Odchováváme, závodíme. Pomálu, ale baví nás to. :)

 

rok 2011

V roce 2011 jsem vybrané holuby dal na několi závodů a musím říci, že jsme nedopadli úplně špatně. :)  Více napíšeme později.

 

rok 2010

8.8.2010

Nakonec jsem se rozhodl, že přeci jen příští rok zkusím s pošťáky závodit, jsem moc zvědavý, jak si na tom v obrovské konkurenci budu stát. :)

Jinak máme doma soustu mladých andulek a také se nám povedly dvoje mladé od našich párů rosel. :)

Velkou novinkou bude také to, že příští týden si jedu k Rokycanům pro chovný pár poštovních holubů standardních. Moje přítelkyně je pak bude (sem tam) vystavovat. :)

------------------------------------------------------------------ 

 

6.4.2010

Již se nám líhnou první andulčata a holoubata. Naše rozely se již ve víru vášně také ozobávají a je jen otázkou času,  kdy rozelice usedne na vajíčka. :)

-------------------------------------------------------

 

Tak - jaro se pomalu ale jistě blíží, a já jsem začal plánovitě párovat chovné holubi. Jsem moc zvědav, jak se nám bude dařit. Již mnoho holoubat mám dopředu zamluvených.

 

 

rok 2009

 

28.11.09 - máme pět krásných andulek - jedna žlutá, jedna šedá, a tři žluto-zelené :) Zájemci, kteří chtějí malou andulku k ochočení, nechť se ozvou. :)

5.11.09 - tak jsme se podívali do budky a vypadá to, že budeme mít tři krásné žluté / žlutozelené a jednu modrou andulku. :) už jen vylétnout z hnízda! :)

 

19.10.09 před pár dny se nám vylíhly malé andulky od našeho žluto-zeleného páru! Jsme moc zvědaví, jaké andulenky budou. :)

 

17.10.09 byl založen tento web.